Автобусні тури для школярів по Україні і Європі — чому вам треба звернутися до лідеру дитячого туризму «Сант Валентин»

Подорожі – той вид відпочинку, який імпонує переважній більшості людей. Тут все виглядає максимально логічно. Відвідуючи нові міста, країни, регіони туристи відкривають для себе щось надзвичайно цікаве, колоритне, старовинне, автентичне.

Безумовно, в світі досить багато дійсно цікавих локацій, куди хотілось би приїхати практично кожному українцю. Автобусні тури для школярів від компанії «Сант Валентин» пропонуються у багатьох різноманітних напрямках. Головний акцент роблять на європейських країнах.

Досить довго вдасться описувати конкретні міста, куди регулярно відправляються наші громадяни. Це Париж, Лондон, Мілан, Рим, Барселона, Мадрид. Відносно дешевими є ближні до нас держави – Польща, Румунія, Словаччина, Чехія, Угорщина.

Любителі екзотики і теплого клімату обирають Болгарію, Грецію, Іспанію, Португалію, Хорватію. Якщо ж хочеться чогось максимально унікального, то варто відправитись в Шотландію, Ісландію чи Ірландію. Сюди трансфери відбуваються літаками.

Також, завжди активно замовляють тури до скандинавських країн, які вирізняються хорошим рівнем життя, чистими вуличками, красивими затишними будівлями і не тільки. Безпосередньо на сайті: santvalentin.com.ua/uk/menyu-tury/avtobusni-tury-dlya-shkolyariv можна дізнатись більше важливої інформації.

Автобусні тури для школярів від santvalentin.com.ua

Особливості трансферів і проживання, відповідальний підхід до дітей, допомога у виборі конкретного автомобільного туру і доступні ціни

Для багатьох поїздки на далекі відстані асоціюються з чимось дискомфортним. Але, оператор створив ідеальні умови. За кермом – професійні водії. Автобуси оснащені зручними м’якими сидіннями.

В середині завжди приємний мікроклімат. Є зручні біотуалети. Для тимчасового проживання заздалегідь бронюються номери в готелях. За дітьми завжди наглядають працівники. Вартість залежить від наступних аспектів:

  • кількість міст;
  • проведення екскурсій;
  • дальність подорожі;
  • тривалість туру;
  • додаткові послуги.

Автобусні тури для школярів від «Сант Валентин» це гарантія хорошого проведення часу. Не обов’язково відправляти дитину за кордон. Є кілька десятків турів і по нашій країні. Кам’янець-Подільський, Вінниця, Львів, Одеса, Луцьк – сюди можна відправитись, щоб набратись нових вражень.

Діти будуть завжди на зв’язку з батьками. З ними постійно відповідальні дорослі, а тому не варто переживати. Насамкінець варто згадати і досить лояльні ціни, що також приваблює багатьох наших громадян.

Вам может также понравиться...